Araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), teknolojik inovasyondaki hırsları gerçekleştirmemize, sürdürülebilirlik hedeflerini desteklememize ve gelecekteki büyümeyi sağlamamıza yardımcı olur.

Ürün inovasyonu ve geliştirilmesi veya süreç iyileştirme ve iyileştirme söz konusu olduğunda, Ar-Ge Departmanının rolü çok önemlidir.

Satış ve pazarlama gibi diğer departmanlar daha dışa dönük olabilir, ancak araştırma ve geliştirme bunlardan ayrı olsa da, yakından ilişkili işlevlere sahiptir.

Deha Tech, yalnızca yeni değil, aynı zamanda pazar standartlarına yeni ürünler, çözümler ve hizmetler olarak tanımlayan yeniliklerin izini sürüyor.

İnovasyonun değeri:

  • Ar-Ge Departmanının ana rolü, kuruluşumuzun rekabet gücünü korumasına yardımcı olmaktır.
  • Bu nedenle Ar-Ge, belirli bir sektör veya pazardaki mevcut koşulların analizi ve sağlam bir şekilde anlaşılması ile ilgilidir.
  • Araştırma ve geliştirme departmanı, stratejik karar vermeyi desteklemek için gerekli bilgi ve fikirleri sağladığı için müşterilerimizin geleceğini yönlendirmesine yardımcı olur.

Deha Tech’in ilk Ar-Ge üretimi

Deha Tech ve Yıldız Teknik Üniversitesi, ilk magnezyum ürününü patentli ve tasarımlı soğuk oda kalıp döküm makinesi ile dökmüştür.

Kalıp döküm, erimiş metali yüksek basınç altında bir kalıp boşluğuna zorlayarak karakterize edilen bir metal döküm işlemidir. Kalıp boşluğu, şekle işlenmiş ve işlem sırasında bir enjeksiyon kalıbına benzer şekilde çalışan iki sertleştirilmiş takım çeliği kalıbı kullanılarak oluşturulur. Çoğu döküm demir dışı metallerden, özellikle çinko, bakır, alüminyum, magnezyum, kurşun, kalay ve kalay bazlı alaşımlardan yapılır. Dökülmekte olan metalin türüne bağlı olarak, sıcak veya soğuk odacıklı bir makine kullanılır.

Bizimle Ar-Ge hakkında konuşun

Deha Tech, yenilikçi ürünleri pazara sunmak ve üretimdeki temel süreçleri geliştirmek için destek konusunda uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ihtiyaçlarınız hakkında bizimle iletişime geçin.

Lütfen bizi arayın +90 212 252 48 00, e-posta: [email protected]

veya çevrimiçi soruşturma formumuzu doldurun. Size en kısa sürede geri dönelim…

1
2
DEHATECH-KARTEPE-FACTORY-KAPAK