Su tuzdan arındırma tankları, taze içme suyu sağlamak için deniz suyunu depolayabilen ve tuzdan arındırabilen büyük tanklardır.

Tuzdan arındırma, tuzlu suyun çözünmüş tuz içeriğini kullanılabilir bir seviyeye düşürmek için kullanılan bir ayırma işlemidir. Daha genel olarak tuzdan arındırma, bir hedef maddeden tuzların ve minerallerin uzaklaştırılması anlamına gelir.

Suyun tuzdan arındırılması dünya çapında birçok ülkede kullanılmaktadır.

Tuzdan arındırma, tatlı su mevcudiyetinin giderek azaldığı bölgelerde kullanılmak üzere tatlı su sağlamanın uygun maliyetli yollarını geliştirmeye odaklanmıştır.

Tüm tuzdan arındırma süreçleri üç sıvı akışı içerir:

  • Tuzlu besleme suyu (acı su veya deniz suyu)
  • Düşük tuzlulukta ürün suyu
  • Çok tuzlu konsantre (tuzlu su veya atık su)

Deha Tech tuzluluğun azaltılması, tuzdan arındırma, yeniden kullanım ve tuzlu su hacminin azaltılması için çözümler sunmaktadır.

Deha Tech, özel depolama sistemlerinin mühendisliği ve inşasında yaklaşık 20 yıllık deneyime sahiptir. Uzmanlığımız ve kaynaklarımız, hem boyut hem de karmaşıklık açısından farklılık gösteren geniş bir proje yelpazesini yürütmemizi mümkün kılmaktadır. Atık su, yangından korunma, içme suyu, petrol ve benzeri endüstriler için depolama tankı çözümleri tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Deha Tech, müşterilerimizin projeleri için tasarım, üretim ve montaj için en iyi ekibe sahiptir, depolama tankınız için gerekli temel, tasarım, aksesuar ve kurulum ile anahtar teslimi kurulum.

Tüm depolama tankı ihtiyaçlarınızı zamanında ve kapsamlı teklifler, üstün mühendislik, kaliteli üretim, kapsamlı eğitimli inşaat ekipleri ve verimli proje yönetimi ile çözmek için uğraşıyoruz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.