Akaryakıt İstasyonları genellikle petrol rafinerilerinin yakınında veya ürün içeren deniz tankerlerinin yüklerini boşaltabilecekleri yerlerde bulunur. Bazı istasyonlar tedariklerini aldıkları boru hatlarına bağlıdır ve depolar demiryolu, mavna ve karayolu tankeri ile de beslenebilir.

Çoğu Akaryakıt İstasyonunun kendi sahasında çalışan karayolu tankerleri vardır ve bu araçlar ürünleri benzin istasyonlarına veya diğer kullanıcılara taşır.

Deha Tech, çeşitli ülke, eyalet ve bölge yönetmeliklerine uygun profesyonel, güvenilir ve anahtar teslimi yakıt depolama tankı istasyonlarının üretiminde ana üreticidir.

Akaryakıt İstasyonu güçlü bir müşteri odaklılığa sahiptir ve kişiye özel altyapı sağlar. Tesislerinin inşasında ve işletilmesinde güvenli, verimli ve güvenilir hizmetlere odaklanmaktadır.

Benzin, dizel, etanol veya yağ depolamak için hangi özelliklerde dökme yakıt depolama tanklarına ihtiyacınız olursa olsun, kendi yakıt depolama istasyonlarınız için size en verimli, uygun maliyetli, uygun ve dahice çözümler sağlayabiliriz.

Deha Tech’in imalat ekibi, müşterilerimizin ve tesislerinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış benzersiz tanklar sunar. İlk danışmanlık ve ayrıntılı tasarımdan tankların yerinde imalatı, boyanması ve kurulumuna kadar tanklarımız güvenilir, uzun ömürlü ve tam olarak uyarlanmış bir çözüm sunmak için profesyonelce geliştirilmiş ve kalite güvencesine sahiptir.

CAD teknolojisine yaptığımız yatırım, yalnızca benzersiz müşteri spesifikasyonlarını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda yerinde görselleştirilebilen ve kapasite ve güvenlik standartlarını karşılamaya devam ederken hızlı bir şekilde uyarlanabilen ve proje verimliliğini artıran tamamen ısmarlama çözümler oluşturmamızı sağlar. Çözümlerimiz Çevre ile tam uyumludur.