Deha Tech filtre torbaları, uzun bir mükemmellik geleneğinin önemli bir bileşenidir.

Düşük basınçlı yüksek hacimli filtrelerdeki en son yaklaşımların yanı sıra orta basınçlı jet filtrasyon gibi daha geleneksel teknolojiler de dahil olmak üzere filtrasyonda 20 yılı aşkın deneyimi birleştiriyoruz

Tozsuzlaştırma sistemleri çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Toz partiküllerini bir egzoz havası akımından ayırırlar.

Her bir durum için doğru tozsuzlaştırma teknolojisi mevcuttur: Yüksek performanslı torba filtrelerimiz, destek ayağı yapısı da dahil olmak üzere boyutsal olarak stabil yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Aşağı akış prensibine göre çalışırlar.

Torba Filtreler, toz partiküllerinin kuru ayrıştırılması veya hava ve gaz akışlarından yararlı tozların geri kazanılması için kullanılır.

Uygulama durumuna bağlı olarak farklı torba filtre tipleri seçilebilir (maks. 500.000 m3/h). Çıkış yükseklikleri 25 m’ye kadar çıkabilmektedir.

Torba Filtrenin Faydaları:

  • Entegre basınçlı hava temizliği son derece güvenilirdir ve elektronik olarak kontrol edilir. Temiz gaz tarafındaki filtre elemanları gerektiğinde kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. Geniş temiz gaz kapıları ile erişilebilirlik garanti edilir. Basınç tahliyesi için patlama patlama diskleri sağlanır.
  • Yüksek performanslı torba filtreye takılan filtre torbaları en yüksek standartları karşılar. İç kelepçe manşetleri ile birlikte paslanmaz çelik geçmeli halkalarla takıldığında mükemmel bir sızdırmazlık sağlanır.
  • Yüksek performanslı torba filtrelerimiz dikey merdiven, korkuluk ve platform ile donatılmıştır. Yüksek kaliteli kaplama sistemleri korozyon koruması sağlar.

Mühendislerimiz çimento, kömür yakıtlı buhar jeneratörleri, stoker yakıtlı kazanlar, akışkan yataklı yakma kazanları, belediye atık yakma tesisleri, kojenerasyon tesisleri ve çelik, kaya ürünleri, alüminyum gibi endüstriyel prosesler dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için filtreler tasarlayabilir ve inşa edebilir.

BAG FILTER

BAG FILTER

BAG FILTER