Bir Termik santral, ısı enerjisinin elektrik enerjisine dönüştürüldüğü elektrik santralidir. Çoğu yerde türbin buharla çalıştırılır. Su ısıtılır, buhara dönüşür ve bu elektrik jeneratörünü çalıştıran bir buhar türbinini döndürür. Buhar türbinden geçtikten sonra, bir kondansatörde yoğunlaşır ve ısıtıldığı yere geri dönüştürülür.

Deha Tech’in Termik Santraldeki kapsamlı deneyimi, kömür, petrol, nükleer, jeotermal, güneş enerjisi, termal elektrik, biyoyakıt ve atık yakma dahil olmak üzere çeşitli endüstrileri, ekipman konfigürasyonlarını ve yakıt türlerini destekleyen tesisleri kapsar.

Çözümlerimiz üstün birim kullanılabilirliği, güvenilirlik, verimlilik ve genel maliyet etkinliği sunar. Bu avantajlar, saha seçimi, proje geliştirme, kapsam belirleme ve tanımlama, mühendislik, tedarik, inşaat, başlatma/devreye alma, işletme ve bakım gibi projenin yaşam döngüsünü kapsayan entegre hizmetler aracılığıyla sağlanır.

Deha Tech, yüksek güvenilirlik ve maliyet verimliliği ile başarılı termal güç projeleri sunmak için derin EPC ve devreye alma deneyiminden yararlanır.

TERMAL GÜÇ SANTRALLERİ UZMANLIKLARIMIZ:

  • ATIK VE BİYO YAKIT YAKMA SANTRALİ
  • BİYOKÜTLE VE BİYOGAZ ENERJİ SANTRALLERİ
  • KÖMÜR SANTRALİ
  • HFO ENERJİ SANTRALİ
  • DOĞALGAZ ENERJİ SANTRALİ
2
5
3