“Her şey sorunsuz çalışana kadar”

Bir tesisin devreye alma süreci hassas bir konudur. Öngörülemeyen durumlar muhtemeldir. Kurulumunuz sorunsuz çalışana kadar hizmetlerimiz garanti edilir.

DEHA TECH, endüstriyel ve altyapı müşterileri için endüstriyel çözümler sunan dünyanın profesyonel şirketlerinden biridir. Bu çözümler arasında program yönetimi, mühendislik, tedarik ve yapım bulunmaktadır. Yapım ekibimiz, büyük taban projelerinden devam eden küçük sermaye iyileştirme çalışmalarına kadar, maliyet ve program gereksinimleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Maliyet kontrol ve raporlama süreçleri, devam eden çalışmaların güncel görünümleri için raporlama formatlarınızı ve

yoğunluğunuzu karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Ayrıca, ISO modellenmiş kalite kontrol QA/QC  sürecimiz, gerekli spesifikasyonları karşılamak için işin yapılmasını sağlar.

DEHA TECH, çimento fabrikalarını, rafinerileri, enerji santrallerini, üretim tesislerini, madenleri, metal üretim tesislerini ve diğer endüstriyel ve ticari işlemleri desteklemektedir. Montaj, devreye alma, işletme ve bakım hizmetleri konusunda uzmanız.

DEHA TECH ayrıca tesis mühendisliği, küçük sermayeli proje yürütme, geri dönüşler, kesintiler ve uzmanlıklar dahil olmak üzere başka hizmetler de sunmaktadır. Yapım ekiplerimiz, sürdürülebilir performans iyileştirme, üretken, iyi iletişim hatları, hızlı karar verme, güvenli çalışma alışkanlıkları, kaliteli işçilik ve kısa yollar sunma gibi özel bir uzmanlığa sahiptir.

Yapım yeteneklerimiz:

  • Yapım ve Çelik Konstrüksiyon
  • Ekipman ve Makine Montajı
  • Devreye Alma ve Çalıştırma Yardımı
  • Profesyonel Seferberlik

 

Turbo makine montajı

Özelleştirilmiş turbo-makine imalatı zorlu bir süreçtir. Her şeyin birbirine uyması ve birlikte çalışması gerekiyor. Ancak bu kontrollü bir çevre atölyesinde yapılır.

Makine sevk edildiğinde ve kontrollü ortamın dışında ilk kritik adım olarak montaj işlemi ile sahaya geldiğinde zorluk daha da artar.

Deneyimli saha servis personelimiz, makinenizin aynı doğruluk ve özenle monte edildiğinden emin olur. Bu, iyi yönetim, derinlemesine bilgi ve uzun süreli deneyim gerektirir.

Test ve Devreye alma yetkinliğimiz

İlk çalıştırma, makina kurulumuyla beraber besleme borularına ve sürücülere hizalandıktan sonra gelir.Ayar noktaları ve dalgalanma çizgileri tipik olarak özelleştirilmiş bir kurulumdur, bu adım devreye alma sırasında yapılacaktır, sonraki işlem kritik bir aşamadır.

Deneyimli devreye alma mühendislerimiz, makinanızı tamamen çalışır hale getirmek için kurarak sizi burada desteklemektedir. Makine ve kontrolleri hakkındaki derinlemesine bilgileri sayesinde, çalışmanızın sadece güvenli değil, aynı zamanda en yüksek performans seviyelerinde de çalışmasını sağlarlar.

1
4
2
5
3
6