Yangınla Mücadele, bir Tank Çiftliğinin Sağlık, Güvenlik, Emniyet ve Çevre konularının ayrılmaz bir parçasıdır. Servis Suyu Tankları, yangın söndürme sistemleri için gerekli suyu depolamak ve sağlamak için kullanılır. Farklı imalat ve yapı türleri vardır.

Çoğu sistem, yangın pompalarına anında su sağlamak üzere pompaların çağırabileceği bir veya daha fazla dökme su depolama tankına ihtiyaç duyar. Yangının tehlikeli ve yıkıcı doğası nedeniyle, koruma sistemleri ve bileşenleri sıkı düzenlemeleri karşılamalıdır.

Deha Tech’in yangın söndürme ve servis tankları korozyonsuzdur ve yalnızca minimum bakım gerektirir ve fabrikada kaplanmış, cıvatalı depolama tanklarımız yangından korunma su depolama tanklarında dünya liderlerinden biridir

Bu yangın söndürme su tankları, acil durumlara müdahale etmek için en iyi performansa sahip olmak amacıyla sıkı ve normatif bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aşağıdakileri içeren avantajlar:

  • Tank kalitesi ve dayanıklılığından ödün vermeden en düşük başlangıç maliyetleri
  • Sektördeki en düşük toplam yaşam döngüsü maliyetleri ile uzun ömür
  • Kullanımınızı kolaylaştırmak için kolay bakım
  • Potansiyel maliyeti azaltmak için hızlı kurulum
  • Kişilik renk seçimi

En yaygın düzenleme, her biri sprinkler sisteminin ihtiyaçlarını karşılayabilen iki yangın pompasına sahip tek bir su depolama tankıdır.

Daha fazla güvenilirlik için su depolama tankı iki yarı kapasiteli tanka bölünebilir. Bu, tanklardan birine bakım veya servis yapılırken bile sprinkler sistemi için her zaman bir su kaynağının mevcut olmasını sağlar.

Deha Tech, endüstriyel ve ticari sektörlerde çalışma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu deneyim, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına en uygun tankı tasarlamak için onlarla birlikte çalışmamızı sağlamaktadır. Bu, madencilik ve kaynak sektöründeki büyük ölçekli projeleri, su tesisleri ve yol altyapısı gibi büyük altyapı tesislerini ve üretim ve dağıtımdaki ticari operasyonları içerir.

Hizmetimiz, mühendislik tasarımları ve çizimleri, tamamen belgelenmiş proje yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği sistemleri ve çevre standartlarını içerir.