Doğrudan basınçlı kaplara bağlanan bir tahliye sistemine “basınçlı” veya “kapalı” tahliye sistemi denir, kimyasal proses endüstrileri (CPI) boyunca bir tankı veya proses kabını tahliye etme ihtiyacı ortaya çıkar. Yere dökülen sıvıları toplayan bir drenaj sistemi atmosferik, yerçekimi veya açık drenajdır.

Tahliye tankı kapları, daha fazla sıvı tutmak ve hizmet süresini artırmak için birleştirme filtresi muhafazasının hacmini artırmak üzere tasarlanır ve üretilir. Bu, çoğunlukla otomatik şamandıra sisteminin başarısız olduğu veya kullanılamadığı negatif basınç uygulamaları için kullanışlıdır.

Tahliye kapları ya doğrudan bir muhafazanın tahliye portuna takılabilir, böylece birleştirme elemanı su basmadan önce çok daha fazla sıvının tutulmasına izin vermek için muhafazanın haznesi uzatılabilir ya da tahliye ucunda bir valf bulunan bir valf vasıtasıyla takılabilir, böylece sıvı tahliye kabına boşaltılabilir ve daha sonra tahliye kabı boşaltılabilir.

Ekipman Deha Tech tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Tasarım, malzeme temini, imalat, iç montaj, test, boya işleri firmamız kapsamındadır.