Gelişmiş üretim tesisi, üretim teknolojisi, eksiksiz işleme ekipmanı, köklü kalite güvence sistemi, algılama sistemi ve büyük ölçekli üretim kapasitesi, yüksek kaliteli ürün tedarikinin temelidir.

Çeşitli Sıvı Oksijen ve Azot Tankları üreten ve tasarlayan profesyonel bir teknik ekibimiz var. Tanklarımız, sıvı oksijen, sıvı azot, sıvı karbondioksit, sıvı argon, LNG, LPG ve benzeri gibi sıvı gazların depolanması için tasarlanmıştır. Çelik fabrikaları, gaz üretimi, kaynak, kesme ve diğer endüstriler için yüksek saflıkta sıvı gazın depolanmasını sağlar.

İç tank, dış tank, iç ve dış destek, yalıtım, basınç emniyet sistemi, vakum cihazı ve boru sisteminden oluşan çift cidarlı bir yapıdır. Dış pas boya boyama ve diğer imalat işlemleri tamamlanmıştır.

Düşük sıcaklık basınçlı kap depolama tankı yaygın olarak kullanılan yapılardır:

  • Dikey depolama tankı
  • Yatay depolama tankı
  • Dikey ana tank
  • Atmosferik basınç tankı

Ürün kalitemizi ve %100 nitelikli ürün oranımızı garanti ediyoruz. Ayrıca, orta ve alçak basınçlı kapların üretim ve montajını da üstleniyoruz.

Profesyonellerin ve bilimsel yönetim sisteminin avantajlarına güvenen Deha Tech, bu sektörde liderdir ve ürünlerimiz tüm dünyada satılmaktadır. Uzun yıllara dayanan istikrarlı çabalarımızla, güvenilir hizmet için müşterilerimizden sayısız olumlu yorum aldık.

Müşterilerimize güvenilirlik, dürüstlük, kalite ve en iyi hizmeti sunmaktayız…