Deha Tech’in buhar kanalları mühendislik uygulamalarında çok önemlidir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Ana uygulamalar arasında endüstriyel buhar üretim tesisleri, buhar motorları bulunmaktadır.

Buhar kanalları, endüstriyel uygulamalar söz konusu olduğunda buhar kazanlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Verimli buhar kanallarımız, geniş bir uygulama yelpazesinin dinamik ihtiyaçlarını karşılamak için talep edilmektedir.

Uygun izolasyona sahip olmayan buhar kanalları için, kaybedilen enerji miktarı, bu borulardan verilen enerjiden 10 kat daha fazla olabilir.

Yalıtım, aşağıdaki işlevlerden birini veya daha fazlasını gerçekleştirerek ısı enerjisinin akışını geciktiren malzemeler veya malzeme kombinasyonları olarak tanımlanır:

  • Isı kaybını veya kazancını azaltarak enerji tasarrufu yapın
  • Personel koruması ve konforu için yüzey sıcaklıklarını kontrol edin
  • Bir işlemin sıcaklık kontrolünü kolaylaştırın
  • Soğuk yüzeylerde buhar akışını ve su yoğunlaşmasını önleyin
  • Endüstriyel tesislerde bulunan ısıtma, soğutma, buhar, proses ve güç sistemlerinin çalışma verimliliğini arttırmak
  • Yangına veya aşındırıcı ortamlara maruz kalmaktan kaynaklanan ekipman hasarını azaltın

Buhar boruları odası havalandırma ve ısıtma amaçlı yaygın uygulamaları buluyorlar. Ayrıca, bu tür sterilizasyon, motor, otomasyon, temizlik ve nemlendirme, etki alanları geniş bir yelpazede kullanılıyor.

Esnek, dayanıklı ve sıcaklığa duyarlı kanallar için önemli bir talep bu endüstriler tarafından aranmakta ve böylece kesintisiz operasyonel faaliyetler sağlanmaktadır.

11’den fazla proje için enerji santralinde buhar kanalı tedarik ediyoruz ve denizaşırı projede zengin deneyime sahibiz

Bu nedenle, yüksek kaliteli ürüne ve en iyi hizmete sahip olduğunuz için sizi desteklemek için büyük bir yeteneğimiz var