2

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

HAKAN YILDIRIM

Hakan YILDIRIM, Deha Tech Grup A.Ş.’nin küresel operasyonlarının gözetiminden sorumlu yönetim kurulu başkanıdır.

Deha Tech hakkında
Deha Tech, dahice çözümler sunan küresel bir mühendislik ve müteahhitlik grup şirketidir.

Nerede faaliyet gösterirsek gösterelim iyi yönetimi dürüstlükle, doğrulukla yapıyoruz. Yerel mevcudiyetimiz ve uluslararası uzmanlık kombinasyonumuz ile müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.

Deha Tech, en yüksek müşteri memnuniyeti standardını elde etmeyi ve müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkileri sağlamayı taahhüt eder. 2009’dan beri 100’den fazla projeyi tamamlamış olmaktan ve her gün mükemmellik vaadiyle küresel bir ortak olmak için özveri ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Şirketimiz, müşterilerine farklı ürün grupları için eksiksiz anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Bunun dışında, şirketimiz son derece deneyimli ve yetenekli personelimiz, iş müttefiklerimiz ve finansal gücümüz aracılığıyla yurtdışı yatırım fırsatları aramaya devam etmektedir.

Deha Tech’in yönetim kurulu, yöneticileri, çalışanları ve iştirakleri adına, tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza, işimizi her zaman destekledikleri ve bize güvendikleri için teşekkür ederiz

MANAGING PARTNER

Berk Dal

Mr Dal is managing partner of Deha Tech Group, Inc. a global company that employs approximately 1650 people worldwide and markets in more than 20 countries. He is responsible for the management and oversight of Deha Tech’s global operations, serves on the company’s board of directors.

He is a managing partner with over 12 years in the EPC industry, since he and his partner Mr Yildirim founded Deha Tech Group Company in the spring of 2009.

Mr. Dal graduated from the Yıldız Teknik University with a degree in engineering and is a registered professional engineer and he is leader of turn-key solutions serving a wide range of industries working in over 100 locations and over 20 countries.

Acknowledgment about Deha Tech

We believe in progressing with our partners in addressing the evolving needs in today’s changing energy landscape. Our continuous commitment to foster a culture of integrity, ethical behaviour and professionalism underpins our ability to remain a resilient organisation.

Our policies are aligned to applicable laws and regulations of countries where we operate, in view of stakeholder’s expectations on good corporate citizenship. We will continue to expand and diversify our sources of income by proactively making strategic investments and we look forward to your continued support and encouragement in the years ahead.

YÖNETİCİ ORTAĞI

Berk Dal

Berk DAL, Deha Tech Grup A.Ş.’nin yönetici ortağıdır. Deha Tech’in küresel operasyonlarının yönetiminden sorumlu ve şirketin yönetim kurulunda hizmet vermektedir.

Deha Tech, deneyim ve dahice çözümler sunan küresel bir mühendislik ve müteahhitlik grup şirketi olarak çeşitli sektörler için tasarım & mühendislik, tedarik & lojistik, imalat, inşaat ve devreye alma alanlarında hizmet vermekteyiz.

Deha Tech, daha geniş bir toplulukta olumlu bir rol oynamaya, insani değerleri ve sosyal entegrasyonu teşvik etmeye ve tüm ticari faaliyetlerinde çevreye duyarlı uygulamaları takip etmeye kararlıdır.

Başarılı proje uygulamasındaki performans kaydına ek olarak Deha Tech, geliştirme stratejisini takip etmekte ve iş faaliyetlerini artan nüfus ihtiyaçları ile yeni bölgesel pazarlara genişletmeyi hedeflemektedir.

Uluslararası kalite standartları, zamanında teslimat ve hızlı yanıt prensibi kapsamındaki çalışmalarımızla, küresel olarak sürdürülebilir bir büyümeye sahibiz.

Deha Tech, bilgi birikimini, zengin insan kaynaklarını ve kapasitesini sürekli geliştirmektedir. Bugün değerlerinden ve yeteneklerinden yararlanan Deha Tech, önde gelen bir uluslararası EPC yüklenicisine dönüşmüştür.

3

PROFESYONEL VE İŞİNE BAĞLI EKİP ARKADAŞLARI İLE ÇALIŞIYORUZ

Güvenlik, Dürüstlük, Takım Çalışması ve Mükemmelliğimizle Yanınızdayız.

Çevremizin sosyal ve ekonomik sonuçlarına vurgu yapan uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

YÖNETİM KURULUMUZ