Petrol ürünleri, kimyasallar, gazlar ve diğer sıvı ürünler-yani sıvı veya gaz halindeki maddeler, genellikle silindirik olan, genellikle yer üstünde bulunan bir dizi ayrı tanktan oluşan Tank Terminallerinde saklanabilir ve işlenebilir.

Deha Tech experiences, tek bir depolama ünitesinden yakıt boşaltma ve yakıt depolama tesisleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir enerji santraline kadar yaygın olarak dağıtılmaktadır.

 

İşletmeniz yakıt ve diğer yanıcı sıvıların güvenli bir şekilde depolanmasını gerektiriyorsa, endüstriyel bir yakıt depolama tankı kullanmak önemlidir.

Yakıt depolama tankları, evaporatif emisyonları kısıtlar ve içinde bulunan maddenin sızmasını önler. Bu depolama tankları, endüstri standartlarını karşılamak için üretilmiş ve tasarlanmıştır, bu da onları tehlikeli maddelerin depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için verimli ve güvenilir bir seçenek haline getirir.

İki ana tip yakıt depolama tankı vardır.

Yerüstü Yakıt Tankları yere tanklar altında göre bakımı, daha fazla rahatlık sunar. Yakıt ve kimyasalların depolanması için yer üstü yakıt depolama tanklarının tercih edilmesinin nedeni budur.

  • Daha düşük uzun vadeli bakım ve ön maliyetler
  • Yüklemek için daha uygun maliyetli
  • Dolgu, derin kazı için harcamanıza gerek yok
  • Daha fazla boru döşemeye gerek yok.
  • Sızıntılara ve onarımlara kolay erişim
  • Çeşitli türleri vardır
  • Çeşitli yanıcı sıvıları tutma yeteneği

Yeraltı depolama tankları depo hacminin en az %20’si yeraltına gömülür. Bu tanklar, mülklerinin alanını ve değerini en üst düzeye çıkarmak isteyen Sanayi şirketleri için uygundur.

Yakıt deponuzu seçtiğiniz kapasiteye göre tasarlamak ve iç, endüstriyel pazarda çalışmak için sizinle birlikte çalışabiliriz. Deneyimli ekibimiz, depolama çözümünüzün üretimi ve montajı konusunda yardımcı olabilir.

1
2
3